Hiweb
  بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

  آموزش وبلاگ نویسی

  هر وبلاگ نماینده یک انسان است. انسانی که در جامعه و فرهنگ خاص بزرگ شده و می تواند به بازنمایی خود در واژه ها و کلامی که می نویسد بپردازد. این بازنمایی می تواند از یک سو معرف خود فرد و از سوی دیگر معرف اجتماع و جامعه ای که فرد دران زندگی می کند باشد. وبلاگ یعنی یک تیتر که بیانگر گوشه ای از ذهن نویسنده متن هایی که گاه از روزمرگی ها و گاه دغدغه ها حکایت می کنند و تعدادی لینک که بیانگر فکر ها و ذهن های دیگرانی است که او می پسندد، در یک قالب و البته همه و همه به سلیقه او. ابتدا این فرض مطرح شد که دلیل این تعداد بالای وبلاگ نویسی به دلیل نبود آزادی بیان است و موضوع به سیاست مرتبط شد ولی با انجام تحقیقاتی به مرور زمان روشن شد که وبلاگ های ایرانی بیشتر از آنکه سیاسی باشند، جنبه اجتماعی و بیان خاطرات شخصی و… دارند.

  تعداد وبلاگها در جهان در ۵ ماه دو برابر می شود. اولین وبلاگ توسط “تیم برنرزلی” (مخترع وب) ایجاد شد. گسترش این پدیده در سال ۱۹۹۹ با آغاز به کار Pitas، نخستین سرویس ارائه دهنده وبلاگ به صورت مجانی، شتاب فوق العاده ای به خود گرفت. تا اواسط سال ۲۰۰۰، بیش از یک هزار وبلاگ ایجاد شد و این رقم تا ۲۰۰۲ به بیش از نیم میلیون رسید.

  تاریخچه وبلاگ نویسی در ایران نیز به ۱۶ شهریور ۱۳۸۰ باز می گردد. روزی که سلمان جریری اولین وبلاگ فارسی را به روی صفحه اینترنت قرار داد.

  ● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی بهنام شرفی را ببینید.

  » بهنام شرفیهای مرتبط:
  ۲۰ راه برای توسعه ایمیل مارکتینگ های موفق
  ۱۰ فروشگاه اینترنتی برتر ایران در سال ۹۴
  صفحه فرود (Landing page) چیست؟

  نسخه ها

  حجم: ۴۳ مگابایت

  دریافت ها: ۴۶۷۹

  تعداد صفحات: ۱۱۵  درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

  

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت بهنام شرفی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس